Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO V Slovane po výbuchu v Jerevane padla prvá hlava: Kmotrík starší prehovoril o budúcnosti trénera Weissa!

BRATISLAVA - Richard Trutz skončil vo funkcii športového riaditeľa úradujúceho slovenského futbalového majstra ŠK Slovan Bratislava.
Vladimír Weiss počas zápasu v Mostare.
Zdroj: TASR - Jakub Kotian
Zdieľajte:

Informáciu v piatok pre facebookovú stránku Šport v RTVS potvrdil majiteľ, prezident a predseda predstavenstva klubu Ivan Kmotrík starší.

"Športový riaditeľ od dnešného dňa nie je naším zamestnancom. Všetci skauti od dnešného dňa nie sú našimi zamestnancami. V každom prípade sme vyvodili dôsledky z toho, čo nastalo, spor medzi manažmentom a kabínou. Športového riaditeľa dodáme v priebehu týždňa, zatiaľ to bude suplovať zrejme Vlado Weiss alebo Boris Kitka, to ešte neviem presne povedať," povedal Kmotrík st. pre Šport v RTVS.

Prečítajte si aj

Hráči ŠK Slovan Bratislava - De Marco, Chovan a Lovat.Goffov odkaz Slovanu: Odvahu pozrieť sa pravde do očí! Model s predraženými legionármi sa neosvedčil

Weiss má budúcnosť vo vlastných rukách

"Budúcnosť Weissa je v jeho rukách. Určite má veľa ponúk. Ale pokiaľ budem ja v Slovane, čo teraz tiež neviem ako dlho bude, tak jednoducho Weiss bude so mnou a všetko ostatné sú len táraniny," uviedol v rozhovore pre RTVS Ivan Kmotrík starší k budúcnosti kormidelníka belasých.

Prečítajte si aj

Vladimír Weiss počas zápasu v Mostare.De Marco hovorí o najhoršom zápase Slovana v sezóne, Weiss: Vyvodím dôsledky!
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články