Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hakimi na odchode z Interu: O Škriniarovho spoluhráča bojujú dvaja giganti!

LONDÝN - Achraf Hakimi na odchode z Interu! Bojujú o neho dva tímy, ktoré v posledných dvoch rokoch hrali finále LM
Škriniar sa objíma s Hakimim.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Inter Miláno má finančné problémy a namiesto posilňovania kádra sa očakáva predaj niektorých hviezd z majstrovskej sezóny. To bol dôvod, pre ktorý tréner Antonio Conte zo San Sira odišiel.

Získa Hakimiho PSG alebo Chelsea?

Jednou z hviezd, ktoré sú blízko odchodu, je obranca Achraf Hakimi. Bojujú o neho vlaňajší finalista Ligy majstrov PSG a tiež aktuálny víťaz milionárskej súťaže Chelsea Londýn.

Prečítajte si aj

Slovenský tím v príprave na EURO 2020.Irish Times: Najslabšie Španielsko za celú generáciu, Poľsko tím jedného muža a čo Slováci?

„PSG rokuje s Interom o Achrafovi Hakimim. Diskutujú o sume okolo 60 miliónov eur, no Inter chce 80 miliónov. V posledných dňoch jeho agenta kontaktovala aj Chelsea. Stále nič nie je dohodnuté," písal prestupový špecialista Fabrizio Romano na sociálnej sieti twitter.

Pred malou chvíľou pridal k tejto záležitosti ďalší príspevok.

„Chelsea je v priamom kontakte so zástupcami Achrafa Hakimiho. Chelsea je otvorená tiež tomu, že ponúkne nejakých hráčov na výmenu."

Chelsea je podľa posledných správ pripravená tiež získať Erlinga Haalanda.

PSG nezaháľa, toto leto sa dohodlo už na dvoch hviezdnych posilách - získal brankára Donnarummu a stredopoliara Wijnalduma.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter Fabrizio Romano

Diskusia

Podobné články