Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Cristiano Ronaldo má jasno o svojej budúcnosti: Budúci rok veľký návrat!

TURÍN - Cristiano Ronaldo má jasnú predstavu o svojej budúcnosti.
Cristiano Ronaldo, Juventus.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Cristiano Ronaldo sa chce v lete 2022 vrátiť do Sportingu Lisabon, kde plánuje uzavrieť svoju kariéru. Informuje o tom Sport Mediaset.

36-ročný Portugalčan dávno hovoril o možnosti ukončenia svojej kariéry na mieste, kde začínal.

Cristiano Ronaldo sa chce budúce leto vrátiť do Sportingu Lisabon

Ronaldovi budúce leto vyprší zmluva s Juventusom. Špekuluje sa však aj o jeho možnom odchode počas tohto leta. Juventus stále nemá zaistenú miestenku do Ligy majstrov. Navyše toto leto by mohol Juventus za Ronalda získať náhradu. Budúci rok môže odísť ako voľný hráč zadarmo.

Prečítajte si aj

Všetky anglické kluby vystúpili z projektu Superligy.Real Madrid, FC Barcelona a Juventus na dva roky bez Ligy majstrov?

PSG, Real Madrid a Manchester United sa spomínali v súvislosti s prestupom Ronalda. No prezident "bieleho baletu" Florentino Perez rezolútne vyhlásil, že Real v tom nevidí žiadny zmysel.

PSG a United majú evidentne iné priority a keďže Ronaldo nejaví veľký záujem o presun do MLS, zdá sa, že ak Juventus bude hrať v budúcej sezóne LM, dodrží svoj kontrakt a odíde až v budúcom lete.

Sporting Lisabon dal Ronaldovi šancu stať sa tým, čím je dnes. Ronaldo za portugalský klub odohral len pár zápasov a rád by "splatil svoj dlh". Neraz sa vyjadril, že by sa do klubu rád vrátil.

„Ronaldo má predstavu o svojej budúcnosti. Chce skončiť v Juventuse a vrátiť sa do Sportingu Lisabon na dva roky," tvrdí Sport Mediaset.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Sport Mediaset

Diskusia

Podobné články