VIDEO Neuznali mu jasný víťazný gól v 93. minúte! Nazúrený Ronaldo odhodil kapitánsku pásku a odišiel z ihriska

BELEHRAD - Cristiano Ronaldo nazúrený, ako ešte nikdy! Odhodil kapitánsku pásku, odišiel z ihriska. Jeho hnev bol oprávnený
Zdroj: 39059

Portugalsko vyhrávalo v kvalifikačnom súboji MS 2022 na ihrisku Srbska po prvom polčase po dvoch presných zásahoch Dioga Jotu 2:0. Domácim sa podarilo v druhom polčase vyrovnať na 2:2.

Kľúčový moment stretnutia prišiel v 93. minúte. Cristiano Ronaldo si parádne nabehol za obranu a obstrelil brankára. Ako ukazujú spomalené zábery, lopta bola evidentne celým objemom za bránkovou čiarou. Obranca ju vykopol neskoro.

Hanba Slovenska: Výstavné góly nám strelili hráči, ktorí stoja 200 tisíc eur

No rozhodcovia gól neuznali. Nepochopiteľný verdikt nazúril kapitána portugalského tímu a autora strely, ktorá mala rozhodnúť o výhre hostí. Ronaldo vehementne gestikuloval, no nič mu to nepomohlo. Dostal akurát žltú kartu.

Poriadne naštvaná hviezda Juventusu Turín odhodila kapitánsku pásku a odišiel z ihriska ešte pred záverečným hvizdom. V tomto prípade bol hnev Ronalda skutočne oprávnený.