Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Športový riaditeľ Juventusu prehovoril o Cristianovi Ronaldovi: Takto sme sa rozhodli!

TURÍN - Športový riaditeľ Juventusu Fabio Paratici o budúcnosti Cristiana Ronalda v klube: Takto sme sa rozhodli!
Cristiano Ronaldo, Juventus.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Od príchodu Cristiana Ronalda Juventus Turín neprešiel ani raz počas troch rokov cez štvrťfinálové brány Ligy majstrov. Navyše po dlhých rokoch Juve príde o Scudetto a nadvládu v talianskej Serie A. V kombinácii s obrovským platovým zaťažením, ktoré Ronaldo pre turínsky klub prináša, sa intenzívne hovorilo o tom, že jeho dní v Juventuse sú spočítané.

Paratici: Rozhodli sme sa ponechať si Ronalda

Ale športový riaditeľ Juventusu Fabio Paratici zmietol všetky tieto špekulácie a pochybnosti zo stola. Klub nemieni pustiť Cristiana Ronalda do iného tímu.

„Rozhodli sme sa ponechať si Ronalda. Je to najlepší hráč na svete a my ho pevne držíme."

„Juventus má projekt, ktorý sa začal minulú sezónu. Jeden zápas nezmení naše názory ani stratégiu."

„Pokračujeme v tejto línii a sme spokojní s tým, čo sme urobili. Naďalej budeme pracovať na zdokonaľovaní tímu," cituje slová Paraticiho portál goal.com.

Prečítajte si aj

Tréner Jindřich Trpišovský.Tréner Slavie prvýkrát prehovoril o udalostiach na Rangers: Najhorší zážitok vo futbale, čo som zažil!

Zahraničné médiá skloňovali najmä potenciálny návrat Cristiana Ronalda do Realu Madrid, kde mal podpísať ročný kontrakt, aby sa vyhol veľkému daňovému zaťaženiu v Španielsku. Tréner Zinedine Zidane vo svojich vyjadreniach hovoril o možnom návrate hviezdneho Portugalčana do Madridu.

Napokon si však Real Madrid aj ostatní záujemcovia budú musieť nechať zájsť chuť. 36-ročný Ronaldo bude pokračovať v Juventuse a v budúcej sezóne bude mať s turínskym klubom ďalšiu šancu uspieť v Lige majstrov.

Cristiano Ronaldo je s 23 presnými zásahmi na čele poradia kanonierov v talianskej lige.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: goal.com

Diskusia

Podobné články