Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kde skončí Odegaard? Záujem hlási Arsenal, no najbližšie je k presunu do tohto klubu

MADRID - Martin Odegaard požiadal vedenie Realu Madrid o odchod. Klub dostal niekoľko ponúk, no najbližšie je nórsky zázrak k presunu do tohto klubu
Martin Odegaard, Real Madrid.
Zdroj: twitter Real Madrid C.F.
Zdieľajte:

Po Lukovi Jovičovi opustí Real Madrid čoskoro pravdepodobne ďalšia hviezda.

Hosťovanie Odegaarda na spadnutie, preferuje návrat do Realu Sociedad

Martin Odegaard je nespokojný s pozíciou v tíme, tréner Zidane mu nedáva toľko priestoru, koľko by si samotný hráč želal. A tak požiadal vedenie klubu o možnosť hosťovania do konca sezóny.

Talentovaný nórsky stredopoliar má ponuky z niekoľkých španielskych, nemeckých a holandských klubov, vrátane Ajaxu Amsterdam. Sky Sports informuje aj o záujme Arsenalu.

Ale samotný hráč preferuje návrat do Realu Sociedad, kde hosťoval počas uplynulej sezóny a zažiaril. Informuje o tom španielska Marca.

Prečítajte si aj

Luciano Vera a Lionel Messi.Pri ceste na Slovensku takmer zomrel! Bude najhodnotnejším hráčom našej ligy a do dvoch rokov veľký prestup

Je jasné, že hosťovanie nebude zahŕňať opciu na trvalý nákup, nakoľko Real Madrid s ním stále počíta do budúcnosti.

Len pred týždňom tréner Zidane hovoril verejne o tom, že čoskoro dostane stredopoliar príležitosť pomôcť tímu, no v semifinále španielskeho Superpohára proti Bilbau mu nedoprial ani minútu hracieho času.

Zidane nebol zástancom uvoľnenia Odegaarda v januári, no hráč chce väčší priestor a klub pochopil, že pre hráčov rozvoj bude najlepšie, keď bude pravidelne nastupovať na hosťovaní v inom klube.

Odkedy prišiel Odegaard na štadión Santiaga Bernabeua v roku 2015, bude to už jeho štvrté hosťovanie.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Marca

Diskusia

Podobné články