Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Škrtelovci sa spomínajú v Jankovskej výpovedi: Čo sa odohralo v Istanbule pred troma rokmi?

ISTANBUL - Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská zapletená v Kočnerovej kauze Threema vypovedá a v jej výpovedi sa spomínajú šokujúco aj Škrtelovci.
Martin Škrtel proti Manchesteru Utd.
Zdroj: twitter Istanbul Basaksehir
Zdieľajte:

Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská, ktorá je zapletená v kauze Threema s Mariánom Kočnerom, vypovedá v mnohých veciach na NAKA.

"Spievať" začala po niekoľkých mesiacoch vo väzbe. Vyjadruje sa k mnohým kontroverzným kauzám, no športových fanúšikov určite šokuje, že v jej výpovedi sa spomínajú aj Škrtelovci.

Prečítajte si aj

Martin Škrtel pred zápasom na Old Trafforde.Na čo ho lákame naspäť do reprezentácie? Škrtel reagoval na kritiku Valjentovho agenta

Jankovská pred troma rokmi navštívila Škrtelovcov v Istanbule

Jankovská vo svojej rozsiahlej výpovedi preukazuje pôvod svojho drahého majetku. Okrem iného spomenula, že v decembri 2017 navštívila v Istanbule Škrtelovcov. Bývalý kapitán slovenskej reprezentácie v tom čase obliekal dres miestneho Fenerbahce.

Svoju návštevu Škrtelovcov v Istanbule spred troch rokov spomenula v súvislosti s vlastníctvom luxusného činčilového kožuchu, ktorého hodnota sa odhaduje na 20 tisíc eur. Kúpiť si ho podľa vlastných slov mala práve počas návštevy Škrtelovcov v Istanbule.

„Kúpený bol na grand bazáre, osobne boli so mnou Bára Škrtelová aj kamarátky, s ktorými som bola v Istanbule,“ uviedla Jankovská počas výsluchu, jej vyjadrenie prináša portál šport24.sk.

Podľa všetkého hovorila pravdu, pretože prvýkrát ju odfotili v spomínanom kožuchu 6. decembra 2017 v rámci výjazdového rokovania vlády v Revúcej. Podľa tvrdenia Jankovskej kožuch kúpila výhodne za 1 000 eur.

Martin Škrtel súhlasil s návratom do reprezentácie. Figuroval v nominácii slovenského tímu na barážový súboj proti Severnému Írsku o postup na Euro. Bol medzi náhradníkmi, napokon ho zranenie nohy do stretnutia nepustilo. Vyjadril sa aj k možnosti svojho účinkovania na budúcoročnom európskom šampionáte.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport24.sk

Diskusia

Podobné články