Benzema reagoval na správy o tom, že nabádal Mendyho neprihrávať Viniciusovi

MADRID - Karim Benzema reagoval na správy o tom, že cez polčas v tuneli nabádal krajana Mendyho, aby neprihrával Viniciusovi.
Zdroj: 36878

Francúzske televízne kamery (Telefoot) zachytili, ako Karim Benzema v polčasovej prestávke zápasu Ligy majstrov medzi M´gladbachom a Realom Madrid v tuneli nabádal krajana Ferlanda Mendyho k tomu, aby neprihrával Viniciusovi.

„Motá sa okolo. Brácho, neprihrávaj mu! Na život mojej matky, on hrá proti nám," hovoril Benzema.

Real Madrid s odretými ušami vybojoval svoj prvý bod v Lige majstrov. V Nemecku prehrával 0:2. Bol to práve Benzema, kto v 87. minúte znižoval a v 93. minúte Casemiro zariadil vyrovnanie.

"Biely balet" z dvoch zápasov Ligy majstrov vyťažil len jeden bod. Pod Zinedinom Zidanom sa trasie stolička a to aj napriek tomu, že Real uspel v El Clásicu.

Zvrat v kauze Kopúnek! Lekárska správa nepreukázala týranie, ale niečo úplne iné

Benzemova reakcia

Benzema reagoval na odhalenie o tom, že nabádal Mendyho neprihrávať Viniciusovi (v druhom polčase mu prihral len trikrát).

„Psy štekajú, ale deviatka ide ďalej," napísal na Instagrame a pridal svoju fotku, ako oslavuje strelený gól.

Zdroje informácií: Telefoot, instagram Karim Benzema