Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Zvrat v kauze Kopúnek! Lekárska správa nepreukázala týranie, ale niečo úplne iné

TRNAVA - V kauze Kamila Kopúnka nastal veľký zvrat!
Kamil Kopúnek, bývalý reprezentant.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zvrat v kauze Kamila Kopúneka a údajného týrania manželky Dominiky.

Verejnosť šokovalo, že strelca postupového gólu z MS 2010, zadržala NAKA.

Jeho manželka Dominika do médií hovorila o tom, ako ju hneď po svadbe bil a týral.

Obvinenie na Kopúneka stiahnuté

Napokon, ako sa zdá, je všetko úplne inak.

„Prokurátor Okresnej prokuratúry v Trnave, potom ako som vypovedal, predložil som všetky na vec sa vzťahujúce dôkazy na podporu mojej obhajoby a podal som sťažnosť proti uzneseniu o vznesení obvinenia, zrušil uznesenie, ktorým ma vyšetrovateľ obvinil z trestného činu týrania blízkej a zverenej osoby. To znamená, že nie som obvinený zo žiadneho trestného činu,” prezradil Kopúnek pre šport.sk.

Prečítajte si aj

Petr Čech v súboji s Barcelonou.Čech bol na tréningoch Chelsea najlepší brankár. Oľutoval, že ukončil kariéru, má dlhšie výkopy ako keď hrával

Bývalý futbalista sa zbavil obvinenia a teraz sa snaží očistiť na verejnosti svoje meno.

„Od počiatku tvrdím a za tým si aj stojím, že som svoju ženu netýral a ani nebil a som rád, že pravda vyšla aj takýmto spôsobom najavo. Lekárska správa, ktorú manželka predložila, nepreukazuje nič, čo koniec koncov skonštatovala aj Okresná prokuratúra v Trnave. Okrem toho, že bola v tom čase pod vplyvom alkoholu. V tomto ohľade sa ešte bude vykonávať dokazovanie, a preto sa k tomu nebudem vyjadrovať," dodal.

Kopúnekovci sú v rozvodovom konaní. Podľa bývalého futbalistu chcela manželka len pošpiniť verejne jeho meno a vytvoriť na neho mediálny tlak.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport.sk

Diskusia

Podobné články