V Reale to vrie?! Neprihrávaj Viniciusovi, nabádal Benzema Mendyho cez polčas v tuneli

MADRID - Kamery zachytili, ako Karim Benzema cez polčasovú prestávku v tuneli nabáda Ferlanda Mendyho, aby neprihrával Viniciusovi
Zdroj: 37062

Real Madrid je evidentne v kríze.

Vyhral El Clásico, no herne ani výsledkovo to nie je ono.

V utorok prehrával "biely balet" na pôde Borussie Monchengladbach 0:2. Remízu a prvý bod v tejto edícii Ligy majstrov zachraňoval až v samotnom závere.

V 87. minúte znižoval Karim Benzema a v 93. minúte vyrovnal na konečných 2:2 Casemiro.

Čech bol na tréningoch Chelsea najlepší brankár. Oľutoval, že ukončil kariéru, má dlhšie výkopy ako keď hrával

A práve Karim Benzema sa dostal do negatívnej pozornosti po tom, čo ho kamery zachytili v tuneli počas polčasovej prestávky, ako krajanovi a spoluhráčovi Ferlandovi Mendymu hovorí, aby neprihrával Viniciusovi.

Ten ho zjavne poslúchol, pretože v druhom polčase Brazílčanovi adresoval len tri prihrávky.

Rozhovor Benzemu s Mendym zachytili francúzske televízne kamery a španielska Marca potvrdila, že sa bavili o Viniciusovi.

„Motá sa okolo. Brácho, neprihrávaj mu! Na život mojej matky, on hrá proti nám," hovoril Benzema po francúzsky Mendymu.

Zdroj informácií: Marca