Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Mieri Ján Kozák ml. k reprezentácii?

BRATISLAVA - Čoskoro sa dozvieme, ako bude vyzerať nový realizačný tím pri slovenskej reprezentácii. Mieri k národnému tímu Ján Kozák mladší?
Ján Kozák na lavičke Slovana.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Pavol Hapal skončil na lavičke slovenskej reprezentácie. Vo finále baráže kvalifikácie o postup na Euro povedie slovenský tím už nový realizačný tím.

Obnoví sa spojenie Tarkovič - Kozák?

Podľa informácie RTVS by mal v súboji so Severným Írskom viesť Slovensko nový tréner Štefan Tarkovič. Ten pracoval ako asistent Jána Kozáka staršieho.

Ako informuje Nový Čas, spojenie Tarkovič - Kozák sa s najväčšou pravdepodobnosťou obnoví. Len vo vymenenom garde, keďže Tarkovič bude v pozícii hlavného a nebude spolupracovať s Jánom Kozákom starším, ale jeho synom.

Prečítajte si aj

Marek Hamšík, reprezentácia.Hamšík sa v reprezentácii končiť nechystá. Berie to aj ako priepustku za rodinou, vyhlásil jeho otec

Ján Kozák mladší je najhorúcejším adeptom na nového asistenta trénera pri reprezentácii. Na začiatku sezóny šokujúco skončil na lavičke Slovana Bratislava. Napriek tomu, že v uplynulej sezóne priviedol klub k zisku double a k postupu do skupinovej fázy Európskej ligy.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Nový Čas

Diskusia

Podobné články