Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hapal skončil! Toto je meno najpravdepodobnejšieho nástupcu

BRATISLAVA - Tréner Pavel Hapal skončil ešte pred finále baráže o Euro! Toto je meno najpravdepodobnejšieho nástupcu
Tréner Pavel Hapal.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Výkonný výbor Slovenského futbalového zväzu (SFZ) v utorok oficiálne ukončí spoluprácu s reprezentačným trénerom Pavlom Hapalom a jeho asistentom Otom Brunegrafom. V piatok o tom informovala oficiálna stránka zväzu.

Vedenie SFZ navrhlo ukončenie spolupráce s dvojicou trénerov po tom, čo sa operatívne zaoberalo výkonmi a výsledkami reprezentačného A-mužstva v októbrovom asociačnom termíne. "Napriek postupu do finále baráže kvalifikácie ME 2020 cez Írsko vyhodnotilo výsledky v zápasoch Ligy národov UEFA a herný prejav tímu v októbrových stretnutiach ako nedostatočný a nespĺňajúci oprávnené očakávania odbornej aj širokej verejnosti. Preto vedenie SFZ navrhlo ukončenie spolupráce s trénerom Pavlom Hapalom a jeho asistentom Otom Brunegrafom. Výkonný výbor SFZ s navrhovaným krokom súhlasí a v utorok ho na svojom zasadnutí už iba potvrdí," píše sa v oficiálnom vyhlásení na futbalsfz.sk.

Prečítajte si aj

Filip Šebo v drese Slovana.Filip Šebo: Takáto je pravda o slovenskom futbale!

Po utorkovom zasadnutí výkonného výboru zároveň prezident SFZ Ján Kováčik oznámi meno nového trénera slovenskej futbalovej reprezentácie. Podľa RTVS je kandidát na post hlavného trénera Štefan Tarkovič, ktorý pracoval pri reprezentácii ako asistentom trénera Jána Kozáka.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články