Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Po absencii Dúbravku ďalšia zlá správa pre Hapala pred kľúčovým zápasom s Írskom

BRATISLAVA - Martin Dúbravka dôležitý barážový súboj s Írskom nestihne. Slovensku však bude v kľúčovom zápase chýbať aj ďalšia dôležitá opora
Tréner Pavel Hapal.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

V pondelok médiami prebehla správa o tom, že reprezentačný tréner Pavel Hapal sa bude musieť zaobísť v barážovom súboji s Írskom bez brankára Martina Dúbravku.

Jednotka Newcastle United pauzuje pre zranenie členka a chýbal už počas septembrového dvojzápasu v Lige národov proti Česku a Izraelu.

Do baráže proti Írsku aj bez Hancka

Žiaľ, podľa najnovších správ bude Slovensku 8. októbra v kľúčovom zápase s Írskom chýbať aj ďalšia opora defenzívy - obranca Dávid Hancko.

Mimo hru bude dlhšie ako sa predpokladalo, má problém so šľachou v kolene. Podľa oficiálneho klubového webu sparta.cz sa do hry vráti až o niekoľko týždňov.

Prečítajte si aj

Ondrej Duda, 1. FC Kolín.Dudu v Kolíne zrušili! Chcel 10 na dres, bola voľná, ale aj tak ju nedostal - toto je dôvod

Hancko sa v súčasnosti pripravuje individuálne a vyšetrenie absolvoval aj u špecialistu v Nemecku, ktorý sa podobnými problémami zaoberá.

„Máme s klubom vytvorený plán môjho návratu do tréningového a zápasového režimu, podľa ktorého postupujeme. Verím, že čoskoro chlapcom pomôžem na ihrisku," povedal Hancko pre klubový web.

„Dávid veľmi tvrdo a poctivo pracuje," doplnil ho šéf fyzickej prípravy Sparty Ben Ashworth.

Okrem Hancka chýba Sparta a reprezentácii aj druhý stopér Lukáš Štetina, ktorý utrpel vážne zranenie kolena v súboji Ligy národov s Českom. Napriek absencii slovenskej stopérskej dvojice je Sparta po piatich kolách na čele ligovej tabuľky bez straty bodu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sparta.cz

Diskusia

Podobné články