Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Cirkus Slovan! Stoch sa pustil do konfliktu s ultras belasých, tí mu posielajú nekompromisný odkaz

BRATISLAVA - Miroslav Stoch si po hanebnom výkone rypol do Slovana a ultras belasých mu okamžite nekompromisne kontrujú
Miroslav Stoch, PAOK Solún.
Zdroj: paokfc.gr
Zdieľajte:

Dráma s nešťastným koncom. Aj tak by sa dal nazvať zápas slovenského majstra v 2. kole kvalifikácie Európskej ligy.

Slovan vyhrával v predĺžení vo fínskom Kuopiu 1:0 a mieril za postupom. No doslova pár sekúnd pred koncom dostal vyrovnávajúci gól.

V penaltovom rozstrele bol po troch sériách vo vedení, napriek tomu prehral a v pohárovej Európe skončil po prvom vystúpení.

Na Slovane si zgustol Miroslav Stoch, ktorý nedávno ukončil svoje pôsobenie v gréckom PAOK Solún a hovorí sa o jeho možnom návrate do Slavie Praha.

Prečítajte si aj

KuPS Kuopio - Slovan, Európska liga.Slovan končí po fatálnom zlyhaní! Gól v posledných sekundách predĺženia a zbabraný záver rozstrelu

„Karma je zdarma! To máte za to, ako ste mi nadávali a vysmievali sa pred rokom. Cirkus Slovan," napísal Stoch na sociálnej sieti Instagram. K svojmu príspevku pripojil aj emotikon výkalu, výsmechu cez slzy či vztýčený prostredník.

Ultras Slovana Bratislava mu ale nezostali nič dlžní a posielajú mu tvrdý odkaz:

„Cirkus Slovan? Karma? Prostredník? Ty lilipután päťkilový sa staraj radšej o svoju starú, nech doma opäť nemá deň otvorených dverí a gangbang akcie, lebo potom zase budeš vyplakávať a utekať z krajiny, ty zaprdený chudáčik, až mi ťa je ľúto, lebo si muž bez honoru!!!"
Zdieľajte:
Zdroj informácií: instagram minostoch99 a ultrasslovan_official

Diskusia

Podobné články