Slovan končí po fatálnom zlyhaní! Gól v posledných sekundách predĺženia a zbabraný záver rozstrelu

KUOPIO - Šokujúci záver zápasu a fatálne zlyhanie Slovana Bratislava! Koniec v pohárovej Európe po prvom vystúpení
Zdroj: 36571

Fatálne zlyhanie Slovana v závere stretnutia 2. kola kvalifikácie Európskej ligy!

Slovan premrhal postup v záverečných sekundách

Na pôde fínskeho KuPS Kuopio skončil zápas v riadnom čase bez gólov. Stretnutie dospelo až do predĺženia a keď v 111. minúte skóroval hosťujúci Medved, zdalo sa, že belasým už v ceste za postupom nič nebráni.

Lenže prišiel šok! Slovan bol doslova pár sekúnd od postupu, no v 120. minúte vyrovnal Udoh a odvrátil hrozbu vyradenia svojho tímu.

Na rad tak prišiel penaltový rozstrel. Aj ten sa vyvíjal lepšie pre Slovan. De Marco, Ožbolt a De Kamps sa nepomýlili v prvých troch pokusoch a Slovan po prvých troch sériách vyhrával 3-2.

Fínsky novinár: Mám silný pocit, že KuPS môže Slovan prekvapiť! Prezrádza, čo čaká belasých

Ratao a Nono však v záverečných dvoch pokusoch trestuhodne zlyhali a keďže domáci oba záverečné pokusy dokázali premeniť, tešili sa z víťazstva a postupu práve oni.

Jedným z avizovaných hlavných cieľov slovinského trénera Milaniča bol postup do skupinovej fázy Európskej ligy. Tak to pri jeho menovaní do funkcie prezentoval generálny riaditeľ Ivan Kmotrík mladší.

Čo bude po fatálnom zlyhaní Slovana vo Fínsku nasledovať?