Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Týždeň bez zvracania, to je rekord! Greif prehovoril o záhadných problémoch: Toto mu zistili lekári

BRATISLAVA - Najlepší hráč uplynulej sezóny slovenskej ligy prehovoril o svojich záhadných zdravotných problémoch. Toto mu zistili lekári
Dominik Greif v zápase K-skupiny 3. kola Európskej ligy UEFA vo futbale Slovan Bratislava - Wolverhampton Wanderers.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dominik Greif bol vyhlásený za najlepšieho hráča uplynulej sezóny v slovenskej lige.

Brankár ŠK Slovan Bratislava sa okrem toho radoval aj zo slovenského double.

Radosť mu však prekazili záhadné zdravotné ťažkosti. Mal žalúdočné problémy a preto sa do prípravy s tímom zapojil až v utorok.

Greif o svojich zdravotných problémoch

O svojich ťažkostiach prehovoril otvorene pre portál šport24.sk.

„Aktuálne som týždeň bez zvracania, čo je rekord za posledný mesiac, takže z toho sa teším a je to super. Zatiaľ nepribudli žiadne ďalšie problémy. Som však v obmedzenom stravovacom režime. V ňom budem najbližšie dva-tri mesiace, ale dá sa to zatiaľ zvládať."

Prečítajte si aj

Dominik Greif v zápase K-skupiny 3. kola Európskej ligy UEFA vo futbale Slovan Bratislava - Wolverhampton Wanderers.Ponuka z Bundesligy pre najlepšieho hráča našej ligy! Neakceptovateľné, chceli len využiť situáciu, znie z klubu

Lekári mu dlho nevedeli prísť na to, čo spomínané ťažkosti spôsobuje. Absolvoval rôzne vyšetrenia a podľa všetkého by malo ísť o intoleranciu na niektoré druhy potravín.

„Zistili sa nejaké veci, ktoré nemôžem jesť. Tiež sa zistili ďalšie veci, ktoré na to nadväzujú, ale to by som už radšej nekonkretizoval. Dúfam, že to bolo spôsobené všetko intoleranciou na niektoré jedlo a už to bude v poriadku," zaželal si Greif.

Otvorený prestupu

Slovan nedávno dostal ponuku za Greifa od tímu z nemeckej Bundesligy. Ako priznal Ivan Kmotrík ml., vedenie ponuku neakceptovalo, nakoľko sa zdala byť podhodnotená. Greif je podľa vlastných slov otvorený prestupu.

„Myslím si, že to treba nechať určite otvorené. Musím sa najskôr vrátiť na ihrisko a ostatné veci sú v réžii klubov."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport24.sk

Diskusia

Podobné články