Uznali gól, ktorý nebol! Brankár Senice: Keď sa vám rozhodca vysmieva do ksichtu, je to smutné

SENICA - Minule neuznali nám regulérny gól, teraz uznali gól, ktorý nebol. A ešte sa vám rozhodca vysmieva do ksichtu, sťažujú sa v Senici
Zdroj: 35478

V Senici sa búria! V stretnutí skupiny o udržanie najvyššej slovenskej súťaže vyhrala Nitra so Senicou na domácej pôde 2:0.

Otvárací a ako sa neskôr ukázalo víťazný gól zápasu strelil v 59. minúte Samuel Šefčík.

Práve tento gól je predmetom sváru a nespokojnosti Senice. Po jeho parádnej strele sa lopta od brvna odrazila do trávnika, do pravej žrde a späť do ihriska.

Hlavný rozhodca Boris Marhefka na popud asistenta Tomáša Somolániho gól uznal. Seničanom nepomohli ani niekoľkominútové protesty.

VIDEO Kucka hrdinom Parmy, jeho gól môže mať cenu zlata! Chcel som si zavolať sanitku, priznáva

Tréner Ján Bíreš svoju nespokojnosť vyjadril na oficiálnom klubovom webe fksenica.eu.

„V Pohroní nám naposledy neuznali regulárny gól, ak dnes niekto tvrdí, že to bol gól, nech si stojí za svojím tvrdením a zoberie na seba zodpovednosť."

Brankár Vorel si v pozápasovom rozhovore pre RTVS tiež neodpustil kritiku rozhodcov.

„Ja už neviem, čo na to povedať, videli sme to na videu. Samozrejme, na jednej strane sme neodohrali dobrý zápas, prvý polčas nebol od nás dobrý, ale keď vás zlomí táto situácia a rozhodca sa vám vysmieva do ksichtu, je to smutné."

Zdroje informácií: fksenica.eu, RTVS