Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Real Madrid neupúšťa zo snahy angažovať Škriniara. Interu ponúka túto hviezdu plus peniaze

MADRID - Real Madrid sa nevzdáva v boji o slovenského stopéra Milana Škriniara. Takúto skutočne zaujímavú ponuku pripravil pre Inter podľa najnovších informácií
Medzi piatimi obrancami figuruje v nominácii aj Slovák Milan Škriniar z Interu Miláno.
Zdroj: express.co.uk
Zdieľajte:

Pred niekoľkými mesiacmi prebehli v zahraničných médiách prvé šumy o tom, že Real Madrid má snahu získať slovenského stopéra Milana Škriniara z Interu Miláno.

V posledných dňoch sa informácie o záujme "bieleho baletu" o Šriniara zintenzívnili. Niektoré talianske médiá píšu, že Real má záujem o slovenského obrancu, no v tejto záležitosti manažment Interu ešte nekontaktoval. Predstavitelia Interu sú ale na telefonát z Madridu pripravení a stanovili prestupovú sumu za Škriniara na 70 miliónov eur.

James za Škriniara?

Španielsky portál diariogol.com priniesol informáciu o tom, že Real má pre Inter pripravenú novú ponuku. Za Škriniara ponúka Interu Jamesa Rodrigueza, ktorý je už dlhšiu dobu spájaný s odchodom zo Santiaga Bernabeua a v plánoch trénera Zinedina Zidana nemá miesto.

Prečítajte si aj

James Rodriguez Real Madrid.Skazený malý chlapec! Figurína, ktorá si myslela, že celý tím je o ňom. James Rodriguez dostal náklad, ako ešte nikdy

James Rodriguez má na trhu hodnotu okolo 40 miliónov eur. Real Madrid by tak Interu doplatil ešte peniaze a transfer by bol na svete. Uvidíme, či sa obe strany napokon dohodnú.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: diariogol.com

Diskusia

Podobné články