Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Ronaldo ohúril 142 brušákmi za 45 sekúnd a vyzval všetkých na súboj: Hamšík odpovedal jediným FOTO!

TURÍN -Ťahúň Juventusu Turín Cristiano Ronaldo využíva nútenú prestávku vo futbalovej Serie A na zdokonalenie už beztak kvalitne vypracovaného brušného svalstva.
Cristiano Ronaldo sa môže popýšiť dokonalým brušným svalstvom.
Cristiano Ronaldo sa môže popýšiť dokonalým brušným svalstvom. Zdroj: Instagram - Cristiano Ronaldo
Zdieľajte:

Na sociálnej sieti zverejnil video, ktoré ukazuje, ako zvládol za 45 sekúnd urobiť 142 "brušákov".

Prečítajte si aj

Erling Braut Haaland ako prvý prijal výzvu Cristiana Ronalda.VIDEO Výzvu Ronalda prijal supertalent Haaland: Podarilo sa mu v skracovačkách tromfnúť hviezdu Juventusu?

Portugalský kanonier vyzval fanúšikov, no i ďalších hráčov, aby skúsili jeho kúsok prekonať. Jeho krajan Bruno Fernandes sa o to pokúsil, no dostal sa iba k číslu 117.

Majster Európy Ronaldo už v minulosti vyvrátil fámy, že každý deň vykoná 3000 brušných cvikov. "Trénujem iba trikrát, či štyrikrát týždenne. Neurobím ich za tu dobu asi ani tisíc," vyhlásil vtedy. Správu priniesla agentúra SID.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo je na prahu veľkolepého míľnika.Cristiano Ronaldo miliardárom: Neskutočnú hranicu pokorí len ako tretí športovec v histórii!

Nepriamou odpoveďou na tréning vysekaného Ronalda bola fotografia Mareka Hamšíka, ktorá na sociálnej sieti zožala veľký úspech. Marekiaro ukázal vypracované brušné svaly po rannom tréningu a obdivuhodná fotografia nenechala chladným ani jeho reprezentačného spoluhráča Róberta Maka, ktorý ju okomentoval slovami: "Čo používaš na upravovanie fotiek? To je viac než photoshop" a pridal množstvo smajlíkov so slzami smiechu.

After morning workout ? #nopainnogain #homegym

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Hamšík (@marek_hamsik_17_official),

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, TASR

Diskusia

Podobné články