Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hapal pred Walesom nemal na výber: Mrzí ma, že musí prísť k takejto nútenej zmene

ŠAMORÍN - Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal spravil v nominácii na októbrový dvojzápas s Walesom (Trnava, 10. októbra, 20.45) a Paraguajom (Bratislava, 13. októbra, 20.45) vynútenú zmenu.
Pavel Hapal na zraze pred Walesom.
Pavel Hapal na zraze pred Walesom. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zraz pre zranenie opustil Kristián Koštrna a nahradil ho Boris Sekulič, ktorý by sa mal k tímu v Šamoríne pripojiť ešte v nedeľu večer.

Prečítajte si aj

Peter Pekarík (Ilustračné foto).Pekarík sa teší z dôvery trénera: Urobím maximum, aby som ju opäť splatil

Obranca FC DAC 1904 Dunajská Streda vynechal sobotné fortunaligové stretnutie a na druhý deň hneď po príchode na zraz zamieril s reprezentačným lekárom Zsoltom Fegyveresom na vyšetrenia magnetickou rezonanciou do Bratislavy. "Ukázalo sa, že Kristián má menšie poškodenie lýtkového svalu a nemôže s nami pokračovať," informoval Fegyveres na oficiálnej stránke Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

Hapal povolal namiesto Koštrnu Sekuliča z poľského Górnika Zabrze: "Mrzí ma, že musí prísť k takejto nútenej zmene, ale taký je futbal. Rozhodli sme sa povolať hráča, ktorý hráva na kraji obrany rovnako ako Koštrna."

Prečítajte si aj

Pavel Hapal na lavičke Slovenska.Vrásky na čele trénera Hapala: Dvojica reprezentantov prišla na zraz so zdravotnými problémami
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články