Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Slovan si vyberá nového trénera: Tieto mená sú v hre

BRATISLAVA - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava sú bez trénerov. Po hanebnom vypadnutí v osemfinále Ligy majstrov v klube skončili Martin Ševela i Ivan Vrabec.
Na snímke šéf ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. a vpravo futbalista ŠK Slovan Bratislava Joeri De Kamps.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovan sa obzerá po nástupcoch spomínanej dvojice. V podvečernom rádiožurnále RTVS zazneli dve mená, ktoré už v minulosti belasých viedli. Ide o Vladimíra Weissa a Karola Jarolíma. Generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. v súvislosti s angažovaním trénera uviedol: "Zatiaľ sme sa ešte nerozhodli. Táto téma bude aktuálna v priebehu najbližších dní. Potom sa rozhodneme."

Prečítajte si aj

Martin Ševela novým trénerom ŠK Slovan Bratislava.VIDEO Horúca novinka zo Slovana: Martin Ševela dostal padáka, pykať budú aj hráči!

Vladimír Weiss je 54-ročný rodák z Bratislavy. ŠK Slovan trénoval v sezóne 2011/12. Predtým štyri roky sedel na lavičke reprezentácie. Následne sa presunul do kazašského Kairatu a v posledných rokoch koučoval Gruzínsko.

Prečítajte si aj

Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.VIDEO Hráči, ktorí vzali na seba zodpovednosť, neuspeli. Je to obrovské sklamanie, hovorí smutný Ševela

Karel Jarolím pôsobil v roli hlavného trénera Slovana rok pred Weissom, teda v ročníku 2010/11. Potom si vyskúšal netradičný angažmán v Saudskej Arábii, keď viedol mužstvo Al Ahli. Od roku 2014 - 2016 trénoval Mladú Boleslav. V júli 2016 sa stal trénerom Česka, keď nahradila Pavla Vrbu. Pri národnom tíme vydržal do 11. októbra 2018.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: RTVS

Diskusia

Podobné články