Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Lobotka má dvoch nových spoluhráčov: Prišiel africký obranca i španielsky útočník

VIGO - Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka bude mať v Celte Vigo počas sezóny 2019/20 dvoch nových spoluhráčov.
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) a stredopoliar Celty Slovák Stanislav Lobotka.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Za päť miliónov eur sa stal súčasťou španielskeho tímu 23-ročný ghanský obranca Joseph Aidoo. Ten bol posledné dve sezóny súčasťou belgického KRC Genku, kde patril medzi najväčšie opory. V Európe hrával taktiež za švédsky celok Hammarby IF.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: FC Barcelona FC Chelsea Londýn.VIDEO Barcelona predala dvoch mladých obrancov, získala 16-ročného Angličana aj mladého Japonca

Do ofenzívy zas Celta získala Santiho Minu. Odchovanec klubu sa vracia po štyroch rokoch vo Valencii. Už sa podrobil zdravotnej prehliadke. Predstavený má byť v sobotu. Mina je súčasťou kompenzácie za Maxiho Gómeza. Ten čoskoro prestúpi z Viga práve do Valencie.

Celtu Vigo už skôr posilnil Denis Suaréz, ktorý sa tiež vrátil domov. Barcelona za neho dostal 16 miliónov eur. Facundo Roncaglia, Róbert Mazáň, Claudio Beauvue a Juan Hernández sa vrátili z hosťovaní. Tie vo Vigu ukončili Ryad Boudebouz, Sofiane Boufal a aj Wesley Hoedt.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Británia Anglicko Futbal liga ManU Chelsea.VIDEO Manchester United poslal do Talianska astronomickú ponuku za srbskú hviezdu: Je to málo, znie odpoveď
Zdieľajte:
Zdroj informácií: marca.com

Diskusia

Podobné články