VIDEO Bolt zosmiešnil Pogbu: Aj beh na 100 m trvá kratšie ako tvoja penalta

BRATISLAVA - Pogbova penalta sa stala hitom internetu.
Zdroj: 29910

Manchester United si doma poradil s Evertonom 2:1. Paul Pogba otvoril skóre v 27. minúte, keď po svojej nepremenenej penalte dorazil do siete loptu vyrazenú brankárom Jordanom Pickfordom. Druhý gól pridal Anthony Martial, Everton v druhom polčase už iba zmiernil prehru.

Neuhádol dva tipy, aj tak vyhral parádne prachy: Borci z najväčšej tipérskej komunity vám ukážu ako na to!

Práve táto penalta z 27. minúty sa stala hitom internetu. Ako môžete vidieť Pogba si dal poriadne načas a svojím zábavným behom zaujal aj "čerstvého" futbalistu Usaina Bolta. Mal jedno šľastie, keď po svojej nepremenenej penalte dorazil loptu do siete. Napriek tomu nedokázal umlčať kráľa v šprinte, ktorý sa mu posmieval na Instagrame: "Aj beh na 100 m je rýchlejší ako tvoj pokutový kop."