Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Thiago Silva spomína na konflikt Ibrahimoviča s Gattusom: Jednoducho ho chytil, otočil a hlavou vpred ho hodil do koša

MILÁNO - Brazílsky obranca Thiago Silva si zaspomínal na moment, na ktorom sa zabával ešte ďalší týždeň.
Zlatan Ibrahimovič sa s Gattusom nebabral.
Zlatan Ibrahimovič sa s Gattusom nebabral. Zdroj: SportsJOE.ie
Zdieľajte:

O všetko sa postarala dvojica Zlatan Ibrahimovič a Genarro Gattuso. Prvý menovaný chytil Gattusa, otočil ho a hlavou vpred ho vsunul do smetného koša v šatni talianskeho AC Miláno.

Prečítajte si aj

Anglický futbalista Harry Maguire(uprostred) sa raduje zo svojho gólu počas štvrťfinálového zápasu proti Švédom.VIDEO Pred piatimi rokmi hral v tretej lige, teraz je pilierom obrany Anglicka a jeden z najlepších v Premier League

Všetko sa to udialo počas spoločného pôsobenia spomenutej trojice v roku 2011, kedy sa Rossoneri stali majstrami Talianska. Následne sa Thiago Silva i Zlatan Ibrahimovič sťahovali do Paríža.

Gattuso, ktorý je verejnosti známy ako jeden z najtvrdších stredopoliarov v histórii, bol v milánskom mužstve jeden z veteránov, no Švéd si z toho veľkú hlavu nerobil.

"Hviezdou príbehu je Zlatan Ibrahimovič," povedal Thiago Silva v rozhovore pre Sky Deutschland.

Prečítajte si aj

Robinho si počas svojej kariéry obliekol aj dres AC Miláno.VIDEO Brazílsky virtuóz spomína na svoj odchod z Madridu: Chcel som hrať za Chelsea, donútili ma ísť do Manchestru

"Počas jedného z tréningov Gattuso stále pokúšal Zlatana. Provokoval ho, no Zlatan nereagoval. Popravde, odplata mala prísť neskôr.

"Rino (Gattuso) a Zlatan sa stretli znovu v šatni. Zlatan zdvihol Genarra do vzduchu, otočil ho a hlavou vpred ho hodil do smetného koša. Bolo to šialené, všetci sme sa okamžite smiali. Prisahám, zabávali sme sa na tom asi týždeň."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články