VIDEO Rooney znova hviezdil: Víťazstvo svojho tímu zariadil dvomi gólmi, trafil sa krásne z priameho kopu!

WASHINGTON - Anglický útočník Wayne Rooney bol opäť ústrednou postavou svojho tímu.
Zdroj: 29117

D.C. United v noci na domácej pôde porazilo presvedčivo 4:1 Portland Timbers. Do vedenia síce poslal hostí Samuel Armenteros, avšak Rooney ešte do polčasu vyrovnal a v druhom dejstve pridal aj svoj druhý gól.

Pozrite si aj

Iniesta znova udivoval: Aj jeho druhý gól v Japonsku bol z kategórie úžasných!

1. gól Rooneyho v zápase

2. gól Rooneyho v zápase

Na bývalého kapitána Albionu či Manchestru United nadviazali aj spoluhráči Oniel Fisher a Darren Mattocks.

Legendárny Maldini otvorene priznal: Ak by som opustil AC Miláno, išiel by som iba do tohto klubu!

Wayne Rooney tak nadviazal na predošlý zápas D.C. United, v ktorom fantastickým spôsobom v 96. minúte zabránil gólu do prázdnej brány svojho tímu, loptu následne dostal z vlastnej polovice na útočnú a fantastickým milimetrovým centrom prihral na víťazný gól v samom závere.

Zdroje informácií: facebook.com, youtube.com