Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FOTO Problémový Lukáš Čmelík vyradený z kádra: Tento chlapec potrebuje pomoc

DUNAJSKÁ STREDA - Kormidelník DAC 1904 Dunajská Streda Marco Rossi sa pred nedeľňajším zápasom 6. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy proti MŠK Žilina rozhodol preradiť do B-mužstva Lukáša Čmelíka.
Dni Lukáša Čmelíka v Dunajskej Strede sú zrátané.
Dni Lukáša Čmelíka v Dunajskej Strede sú zrátané. Zdroj: profutbal.sk
Zdieľajte:

"Vzhľadom na skutočnosť, že hráč sa nesústredil dostatočne na úlohy v nadchádzajúcom dôležitom období, hlavný tréner sa rozhodol vyradiť Lukáša z kádra A-mužstva. Tréner je zodpovedný za udržanie disciplíny a vysokých štandardov správania počas celej sezóny, takisto musí zabezpečiť, aby záujmy mužstva stáli vždy nad záujmom jednotlivých hráčov."

Prečítajte si aj

Ktorá z hviezd sa prebojuje do kyjevského finále Ligy majstrov?.Ronaldo, Salah či Lewandowski? Ktoré hviezdy preniknú do finále Ligy majstrov? Takto to vidia elitní tipéri!

"Tréner má plnú podporu vedenia a my sa budeme v najbližších týždňoch snažiť nájsť profesionálne riešenie, ktoré bude na osoh všetkých dotknutých strán. Zdôrazňujeme, že incident, ktorý viedol k vyradeniu z kádra, nemá nič spoločné s udalosťami z hráčovej minulosti," uviedol pre klubový web športový riaditeľ DAC-u Jan Van Daele.

Dvadsaťjedenročný krídelník prišiel do DAC-u v lete 2017 zo žilinského MŠK, ale od jari 2016 strávil rok a pol na hosťovaní vo švajčiarskej a poľskej najvyššej súťaži v tímoch FC Sion a Piast Gliwice. Počas sezóny 2017/18 zasiahol v drese DAC-u do 18 ligových stretnutí.

Ešte ako reprezentant Slovenska

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články