FOTO Podolski dostal po zápase netradičný dar: Má to však jeden háčik

BRATISLAVA - Nemecký futbalista bol vyhlásený za hráča zápasu a od sponzora dostal nádherný dar.
Zdroj: 28103

Lukas Podolski bol vyhlásený za najlepšieho hráča v zápase japonskej ligy medzi jeho tímom Vissel Kobe a Nagoyou (3:0). Majster sveta dostal neobvyklý dar.

Ronaldo, Salah či Lewandowski? Ktoré hviezdy preniknú do finále Ligy majstrov? Takto to vidia elitní tipéri!

Podolski strelil za Vissel Kobe prvýkrát dva góly v jednom zápase a bol za to patrične odmenený. Sponzor ho po zápase vyhlásil za najlepšieho hráča a ešte na štadióne mu odovzdali motocykel Kawasaki s výkonom 200 koní.

"Ešte som to nikdy nezažil," povedal Podolski pre Express. "Nemám na ňu vodičský preukaz, ale dal som si ju do garáže ako suvenír." 32-ročný kanonier strelil prvý gól v 50. minúte a v 82. minúte upravil na konečných 3:0 pre domácich. Kobe je po deviatich zápasoch na siedmom mieste tabuľky.