Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Nový slovenský Ronaldo? Tento osemročný chlapec vám vyrazí dych!

BRATISLAVA - Zdá sa, že na Slovensku nám vyrastá nový Ronaldo. Talent, ktorý má tento osem ročný chlapec, mu môžu závidieť aj dospelí.
Osem ročný talent Kiko z CFT Academy.
Osem ročný talent Kiko z CFT Academy. Zdroj: fb//HANDSUPfreestylecrew
Zdieľajte:

Nový projekt Hands up Crew hľadá športové talenty na Slovensku. Len 8 - ročný Kristián Jendruš z Veľkého Šariša z CFT Academy má talent od Boha. To, čo dokáže, je naozaj fenomenálne. Zdá sa, že na Slovensku nám vyrastá nový Messi či Ronaldo.

Prečítajte si aj

9. decembra sa vo Fiľakove uskutoční medzinárodný halový turnaj.Fiľakovo pozýva na medzinárodný halový turnaj mladíkov: Exkluzívnym hosťom niekdajší reprezentačný brankár

Najdôležitejšou vlastnosťou skvelého hráča je vášeň pre jeho šport a tú KIKO, ako ho kamaráti prezývajú, určite má. Pozrite sa na jeho talent a futbalové schopnosti.

CFT Academy vznikla 22.9.2014 v Prešove. Zakladateľmi CFT Academy sú Mgr. Daniel Štuller a Mgr. Peter Herstek. CFT Academy momentálne pôsobí v 13 centrách po celom východnom Slovensku, kde sa venuje chlapcom a dievčatám vo veku od 4 – 11 rokov. Taktiež sa podieľa na organizácií vlastných turnajov, kempov a ďalších podujatí.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: hup.sk, fb/CFT Academy

Diskusia

Podobné články