Fiľakovo pozýva na medzinárodný halový turnaj mladíkov: Exkluzívnym hosťom niekdajší reprezentačný brankár

FIĽAKOVO - 9. decembra sa vo Fiľakove uskutoční medzinárodný halový turnaj o IV. Pohár prezidenta FTC FIĽAKOVO U17, na ktorý ste organizátormi všetci srdečne pozvaní...
Zdroj: 26137

Propozície:

Kategória: ročníky 2000 a mladší
Dátum: 09.12.2017 /sobota/
Miesto: FTC Fiľakovo štadión, telocvičňa, ul.Biskupická 49,
Parkovanie na dvore zo zadu /ul.Športová/

Účastníci: 1. FTC Fiľakovo A, 2. FTC Fiľakovo B, 3. MALYI SE /Maďarsko/, 4. FK ŠAMORíN, 5. FK JESENSKÉ, 6. SDM DOMINO BRATISLAVA.

Príchod: 8:00-8:30 hod., 8:45 porada trénerov a rozhodcov

Zápasy: 9:00 - 15:00 hod.

Vyhodnotenie: 15.30 hod.

Hrací systém: Dve skupiny, hrá sa 2x10 minút v jednej a v druhej skupine, každý hrá s každým raz. Po každom zápase je 10 minútová prestávka.

Rozmery ihriska: 26x13m, brány 3x2m

Hra: Hrá sa z oboch strán na čiare, hrá sa na rohy a aut sa kope. Pokutový kop sa zahráva zo siedmich metrov. Pri priamych kopoch múr na 3m. Počet hráčov celkom na ihrisku 4+1. Hrá sa na futsalový systém, šmýkať sa nesmie.

Hodnotenie: za výhru 3 body, za remízu 1 bod.

Strava aj občerstvenie sú zabezpečené.

Odmenení budú: Najlepší hráč, strelec, brankár a bude aj Fair Play
cena! Mužstvá dostanú aj trofeje.

Rozpis zápasov:

SKUPINA A: FTC A - MALYI SE - 9:00 hod.
SKUPINA B: FK Jesenské - FTC B - 9:30 hod.
SKUPINA A: FK ŠAMORÍN - MALYI SE - 10:00 hod.
SKUPINA B: SDM DOMINO BA - FK Jesenské - 10:30 hod.
SKUPINA A: FTC A - FK ŠAMORíN - 11:00 hod.
SKUPINA B: FTC B - SDM DOMINO BA - 11:30 hod.

Umiestnenie: 2x15 minút - 5.-6. miesto, 3.-4. miesto, 2.-1. miesto

Hlavným hosťom turnaja bude bývalý reprezentant Slovenska, brankár z Fiľakova, ktorý teraz pôsobí v českej Karvinej, pán Patrik Le Giang!

Hlavný usporiadateľ: pán Zoltán Felsö tréner dorastu a vedúci pán Robert MAG.

Kontakt: 0907 417 532

Cieľom organizátorov podujatia je pripraviť pre Vás kvalitné podujatie nielen po športovej, ale aj kultúrno-spoločenskej stránke, na ktorom by ste sa cítili príjemne a strávili vo Fiľakove nádherné dni v spoločnosti priateľov futbalu.

10. decembra sa vo Fiľakove uskutoční aj turnaj mladšej vekovej kategórie U11.

Zdroj informácií: ftcfiľakovo.sk