window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

VIDEO Odhalené: Na šlágri v Londýne bol skaut Barcelony, vyhliadol si trojicu hráčov!

LONDÝN - Nielen fanúšikovia si vychutnali nedeľňajší šláger v Premier League medzi Chelsea Londýn a Manchestrom United. Zápas sledoval aj skaut z Barcelony.
Zdroj: 25961
Zdieľajte:

Funkcionári španielskeho futbalového klubu FC Barcelona sa po odchode Neymara do Paríža St. Germain neustále obzerajú po vhodných posilách, kde sa len dá.

Prečítajte si aj

VIDEO Bývalí hrdinovia AC Miláno: Čo stojí za prekliatím pozície trénera milovaného klubu!

Podľa posledných informácií sa Barcelona zaujíma o trojicu hráčov z Premier League. Nielen fanúšikovia si vychutnali nedeľňajší šláger v Premier League medzi Chelsea Londýn a Manchestrom United. Zápas sledoval aj skaut z Barcelony. Zameral sa na trojicu hráčov: Marcusa Rashforda, Erica Baillyho a Marcosa Alonsa z Chelsea.

Eric Bailly by mohol byť potenciálnou náhradou za Vermaelena a Mascherana, ktorý budúcu sezónu určite opustí klub. Valverde by chcel mať Marcosa Alonsa na krídle namiesto Jordiho Albu. Rashford už bol na radare Barcelony dávnejšie. Je jasné, že všetko sú to špekulácie, Barcelona sa však bude snažiť zabezpečiť niektorý z týchto transferov. Budú si však pravdepodobne musieť počkať až do leta 2018.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články