VIDEO Neuveriteľné: Anglického majstra zdolal tím, ktorý nedal gól 630 minút!

LONDÝN - Fanúšikovia Chelsea Londýn sú v šoku.
Zdroj: 25489

Sedem kôl bez bodu a bez streleného gólu. Dnes dva strelené góly a skalp obhajcov titulu. Tak šokujúce, až to vlastne ani neprekvapí. Crystal Palace si doma v malom londýnskom derby ukážkovo poradil s Chelsea a rovnakým pomerom tak nadviazal na svoj jarný úspech zo Stamford Bridge.

Burnley FC - West Ham United 1:1 (0:1)

Góly: 85. Chris Wood - 19. Michail Antonio

VIDEO Manchester naďalej bez prehry: Ani Liverpool nenašiel na nich recept!

Tottenham Hotspur - AFC Bournemouth 1:0 (0:0)

Góly: 47. Christian Eriksen

Manchester City rozstrieľal na vlastnom štadióne Stoke City 7:2 a o dva body sa dostal na čelo poradia práve pred mestského rivala. "Citizens" rozhodli v úvodnej polhodine zápasu, keď po góloch Gabriela Jesusa, Raheema Sterlinga a Davida Silvu viedli v 27. minúte už 3:0. Stoke zdramatizovalo zápas gólom Mameho Dioufa v 44. minúte a vlastným zásahom Kylea Walkera v 47. minúte. Domáci však od 55. do 79. minúty strelili ďalšie štyri góly.

Manchester City - Stoke City 7:2 (3:1)

Góly: 17. Gabriel Jesus, 19. Raheem Sterling, 27. David Silva, 55. Gabriel Jesus, 60. Fernandinho, 62. Leroy Sané, 79. Bernardo Silva - 44. Mame Diouf, 47. Kyle Walker (vl.)

Swansea City - Huddersfield Town 2:0 (1:0)

Góly: 42. Tammy Abraham, 48. Tammy Abraham

Crystal Palace - Chelsea FC 2:1 (2:1)

Góly: 11. César Azpilicueta (vl.), 45. Wilfried Zaha - 18. Tiemoué Bakayoko