Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO 18-ročná brazílska hviezdička nadchla Real: Nový Neymar predviedol na prvom tréningu neuveriteľné zručnosti!

Španielsko

O mimoriadne talentovaného Brazílčana Viníciusa Júniora sa zaujímalo množstvo európskych gigantov, ale v boji o mladú hviezdičku napokon uspel Real a v Madride si môžu gratulovať. Najväčší brazílsky talent súčasnosti, ktorý herne pripomína hviezdneho Neymara, už vlani zažiaril na juhoamerickom šampionáte hráčov do 17 rokov, kde s kanárikmi získal titul a sám sa so siedmimi gólmi stal najlepším hráčom a strelcom turnaja.

Prečítajte si aj

Legia Varšava verzus FC Spartak Trnava.Spartak Trnava v Lige majstrov zažije futbalový sviatok: Zaskočí slovenský šampión jednoznačného favorita?

Veľký talent, ktorý len nedávno oslávil 18 rokov, už stihol absolvovať prvý predsezónny tréning s hviezdami madridského A-tímu ako Gareth Bale či Karim Benzema a jeho výkon ohúril celý Real. Ten vlani za mladíka Flamengu zaplatil 45 miliónov, čo je historicky druhá najvyššia čiastka za hráča z brazílske ligy. Rekord drží hviezdny Neymar, ktorý v roku 2013 odišiel zo Santosu do Barcelony za zhruba 86 miliónov eur. Podarí sa Viníciusovi prebojovať do základnej jedenástky madridského giganta? Po prvom tréningu sa zdá, že má na to všetky predpoklady, posúďte sami...

Načítava sa
Zdieľajte:
Pridal: Kazimír Kazisvetový
Zdroj: Youtube

Diskusia

Podobné videá