Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Spartak Trnava v Lige majstrov zažije futbalový sviatok: Zaskočí slovenský šampión jednoznačného favorita?

VARŠAVA - Spartak Trnava si po postupe cez Zrinjski Mostar zahrá so zvučným súperom - Legiou Varšava.
Zdroj: 29069
Zdieľajte:

Poľský celok si prienik do 2. predkola bezproblémovo vybojoval s írskym Cork City a proti „Bílím Andelom“ je jednoznačným favoritom na postup.

S úradujúcim majstrom Ekstraklasy sa v Lige majstrov pred dvoma rokmi stretli aj Trenčania a nepočínali si najhoršie (výsledky 0:1 a 0:0). Bude mať aktuálny slovenský šampión viac šťastia? Tipnite si a priebeh duelu využite v live stávkach!

Ako to vidia tipéri?

Drvivá väčšina stratégov je presvedčená o výhre domácej Legie v kurze 1,56. Tipér kociking sa vezie na rovnakej vlne a vo svojej analýze dodáva: „Myslím si, že medzi tímami je rozdiel tak jednej triedy. Varšava má väčšie skúsenosti s pohármi, kvalitnejší káder a potom, čo som videl časť zápasu Trnavy, nemá zmysel nad tipom moc premýšľať. Jasná jednotka, pre odvážnejších odporúčam handicap,“ napísal borec. Čo vy na to?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, Tipsport

Diskusia

Podobné články