Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Lampard si rozhneval fanúšikov New York City

Frank Lampard zostane v anglickom futbalovom klube Manchester City na hosťovaní až do konca prebiehajúcej sezóny.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Pôvodne sa mal skúsený stredopoliar v novom roku pripojiť k tímu svojho aktuálneho zamestnávateľa New York City, ale zainteresovaní sa dohodli na pokračovaní jeho pôsobenia v kádri úradujúceho anglického majstra.

Tridsaťšesťročný Lampard tak s určitosťou vynechá prvé tri mesiace zámorskej profesionálnej ligy MLS, čo pobúrilo fanúšikov New York City. "Chceme verejne odsúdiť rozhodnutie Franka Lamparda predĺžiť svoje hosťovanie v Manchestri City. Veľa fanúšikov, vrátane našich členov, sa rozhodlo podporovať tím, kúpilo si permanentky i klubové oblečenie pod dojmom, že Frank Lampard bude hrať za New York City Football Club a nie za Manchester City," uviedlo v oficiálnom stanovisku newyorské združenie fanúšikov Third Rail.

Tridsaťšesťročný Lampard tak s určitosťou vynechá štart zámorskej profesionálnej ligy MLS. Na konci minulej sezóny opustil 106-násobný anglický reprezentant Chelsea a prestúpil do New Yorku, pôvodne na šesť mesiacov však zostal na hosťovaní v City s cieľom udržať sa v hernej kondícii. V manchesterskom drese zaznamenal v prebiehajúcej sezóne šesť gólov v 17 vystúpeniach. Manchester City je sesterským klubom novovzniknutého New York City, pripomenula agentúra AP.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články