window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Haraslín je spájaný so slávnym klubom v jednej z top európskych súťaží

PRAHA - Lukáš Haraslín spájaný so záujmom slávneho klubu z jednej z top európskych súťaží.
Lukáš Haraslín na tréningu reprezentácie.
Zdroj: Tlačová agentúra SR
Zdieľajte:

Slovenský reprezentant Lukáš Haraslín má po životnej sezóne skvelú šancu na veľký prestup. Ako informuje francúzsky portál Jeunes Footeux, zaujíma sa o neho slávny klub Olympique Marseille. Podľa tohto zdroja si Haraslína vytypoval tréner Roberto De Zerbi, ktorý čoskoro prevezme taktovku v Marseille.

Haraslín a De Zerbi sa stretli už počas pôsobenia v talianskom Sassuole. Pre slovenského reprezentanta by išlo o skvelý posun, veď Marseille je semifinalistom uplynulej sezóny Európskej ligy. Stroskotalo na neskoršom celkovom víťazovi Atalante Bergamo.

Prečítajte si aj

Stanislav Lobotka počas tréningu reprezentácie.VIDEO Lobotka už bol dohodnutý na zmluve s Barcelonou: Agent prezradil, na čom prestup stroskotal

Lukáš Haraslín má za sebou fantastickú klubovú sezónu. Sparte pomohol k titulu v českej lige, s dvanástimi gólmi bol tretím najlepším strelcom tímu. Výborné výkony ukazuje aj na prebiehajúcom EURO 2024.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články