window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Lobotka už bol dohodnutý na zmluve s Barcelonou: Agent prezradil, na čom prestup stroskotal

BARCELONA - Lobotka bol dohodnutý s Barcelonou! Agent prezradil, na čom to stroskotalo.
Stanislav Lobotka počas tréningu reprezentácie.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenský reprezentačný stredopoliar Stanislav Lobotka bol veľmi blízko k prestupu do španielskeho tímu FC Barcelona, potvrdil to jeho agent Branislav Jašurek pre RTVS. Dokonca už bola dohodnutá aj zmluva, no napokon to stroskotalo.

"S Barcelonou sme boli dohodnutí aj na podmienkach, ale prišla zmena trénera. Situácia je nejasná a Barcelona má aj nejaké finančné problémy. Zamrzelo nás to. Nie je to ešte definitívne stratené, situácia sa vyvíja. Všetci vedia, aký je Lobotka futbalista. Vedia to v Barcelone, Madride aj v Anglicku," hovoril Jašurek.

Tréner Xavi Hernandez už počas sezóny hovoril o tom, že sa mu hra Stanislava Lobotku veľmi páči. Slovenský stredopoliar sa svojím štýlom typologicky hodí do Barcelony. No po konci Xaviho na lavičke katalánskeho giganta je pravdepodobnejšie pokračovanie v Neapole, kde patrí medzi kľúčových hráčov.

Prečítajte si aj

Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka.Lobotka pred kľúčovým súbojom na EURO: Nikto to nechcel takto, ale sme Slováci, radi si to komplikujeme

"Stano sa môže vrátiť do Neapolu a všetci budú šťastní. Teraz je to najpravdepodobnejšia možnosť," priznal Lobotkov agent. "Neapol totiž jedného z najlepších hráčov nepustí za nízku sumu a bol by to drahý transfer. Takýto typ stredopoliara hľadajú špecifickí tréneri a stále sa s niektorými rozprávam. Väčšina trénerov ho chce, ale kľúčové je, ako sa zachovajú kluby," dodal Jašurek.

Stanislav Lobotka má v Neapole platnú zmluvu do leta 2027 s opciou na predĺženie. Podľa talianskych médií ho prezident klubu Aurelio De Laurentiis nehodlá predať pod sumu 40 miliónov eur.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: RTVS

Diskusia

Podobné články