window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

O Bonyho sa bijú anglické veľkokluby

Bony je horúcim artiklom na prestupovom trhu.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Reprezentant Poberžia Slonoviny Wilfried Bony by v zime mohol opustiť Swansea. O jeho služby sa totiž bijú popredné anglické kluby. Spočiatku sa hovorilo o záujme Liverpoolu a Tottenhamu, teraz však prejavili interes o Bonyho služby vedúce kluby Premier League.

Podľa denníku The Times je momentálny líder, londýnska Chelsea, pripravená za dvadsaťročného futbalistu zaplatiť 20 miliónov libier, úradujúci majster Manchester City dokonca ešte o desať viac. City, ktoré sa kvôli častým zdravotným problémom svojich útočníkov potrebuje posilniť, už údajne s vedením waleského klubu jednalo. Chelsea si vraj Bonyho vyhliadla ako náhradu za krajana Didiera Drogbu, ktorému v lete končí zmluva.

Bony prišiel do Swansea v júli 2013 a v minulom ročníku zaznamenal 16 gólov a v tejto sezóne má na svojom konte ďalších osem. Účastník tohtoročného svetového šampionátu predtým pôsobil v holandskom Vitesse a pražskej Sparte. V januári by sa mal predstaviť aj na Africkom pohári národov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: dailymail.co.uk

Diskusia

Podobné články