window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Van Gaal ukončil 85 zápasovu šnúru zmien United

Manchester nastúpil v rovnakej zostave po 85 zápasoch.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Manchester United nominoval nezmenenú základnú zostavu na dva zápasy po sebe poprvýkrát od novembra 2012. Stalo sa tak počas vianočných duelov proti Newcastlu a Tottenhamu. Louis van Gaal postavil v 19 ligových zápasoch 31 hráčov. Rozdiel medzi vianočnými zápasmi bol len 48 hodín a tak po 85 zápasoch nabehla dvakrát po sebe rovnaká jedenástka United.

Naposledy sa tak stalo ešte za vlády Sira Alexa Fergusona, na prelome októbra a novembra 2012, v zápasoch proti Chelsea a Arsenalu.

"Je to neuveriteľné. Dúfam, že je to dostatok času na regeneráciu. Mám na lavičke hráčov, ktorým chýba zápasový rytmus, takže nemám inú šancu," povedal Van Gaal v rozhovore pred zápasom na White Hart Lane. V zostave zápasu, v ktorom "červení diabli" uhrali bezgólovú remízu sa predstavila sedmička hráčov, ktorá si pamätala aj dvojzápas spred dvoch rokov - De Gea, Evans, Valencia, Carrick, Rooney, Young a van Persie.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: dailymail.co.uk

Diskusia

Podobné články