Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

PSG už sonduje možnosti získania najlepšieho hráča talianskej Serie A

PARÍŽ - PSG zacielilo na najlepšieho hráča talianskej Serie A.
Hráči PSG oslavujú víťazstvo vo Francúzskom pohári.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Uchmatne francúzsky PSG po Milanovi Škriniarovi Interu ďalší klenot? Prostredníctvom svojho agenta si francúzsky gigant vyžiadal informácie o 26-ročnom útočníkovi Lautarovi Martinezovi. Informuje o tom Pascal Garro z Calciomercato.

Podľa tohto zdroja sa uskutočnilo stretnutie medzi agentom Lautara Martineza a Marcelom Simonyanom, osobou blízkou PSG v transakciách medzi Talianskom a Francúzskom. Oficiálne rokovania zatiaľ neprebiehajú, ale je možné, že Inter v blízkej budúcnosti dostane oficiálnu ponuku.

Prečítajte si aj

Jose Mourinho na lavičke rímskeho AS.Veľký návrat? José Mourinho má jasno, na lavičku ktorého giganta chce zasadnúť

Talianski novinári už skôr informovali, že predĺženie zmluvy s Lautarom Martinezom bude pre Inter veľmi komplikované. Vzhľadom k jeho platovým požiadavkám a rozpočtovým obmedzeniam milánskeho klubu.

Argentínskeho útočníka zvolili za najlepšieho hráča uplynulej sezóny talianskej Serie A. Martinez sa s 24 gólmi stal suverénnym kráľom strelcov v talianskej lige a výrazným spôsobom sa pričinil na zisku titulu. Na San Sire má platnú zmluvu do leta 2026 a podľa špecializovaného portálu Transfermarkt je jeho trhová hodnota 110 miliónov eur.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Pascal Garro/Calciomercato

Diskusia

Podobné články