Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Tréner Poľska nakladá Barcelone: Klub bol v katastrofálnom stave, vôbec Lewandowskemu nepomohli

BARCELONA - Tréner Poľska sa ostro pustil do Barcelony! Klub v katastrofálnom stave, Lewandowskemu vôbec nepomohli.
Futbalisti Barcelony zľava Ferran Torres, Robert Lewandowski a Inigo Martinez reagujú po odvetnom zápase s PSG.
Zdroj: TASR/AP - Joan Monfort
Zdieľajte:

Tréner poľskej futbalovej reprezentácie Michal Probierz sa kriticky vyjadril na adresu FC Barcelony, ktorá podľa neho nevytvárala optimálne podmienky pre útočníka Roberta Lewandowskeho.

"Barca Lewandowskemu nepomohla. Časti sa dostal do dobrej pozície, ale lopta sa k nemu nikdy nedostala," cituje Michala Probierza portál sport.es s odvolaním sa na TVP Sport.

Prečítajte si aj

Hráči Barcelony oslavujú gól.Laporta nahnevaný na Xaviho, zvažuje jeho odvolanie: FC Barcelonu by to však vyšlo poriadne draho

"Robert je najlepším strelcom Barcelony. V poslednom zápase, keď konečne dostal loptu presne do stredu, strelil veľmi krásny gól," pripomenul poľský tréner.

A dodal: "V posledných dvoch rokoch bola Barca v katastrofálnom stave a Robert bol hráč, ktorý sa snažil pozdvihnúť tím. Nastal však moment, keď Barca vypadla z boja o tituly a jej morálka upadla," dodal skúsený kouč.

Robert Lewandowski bol s 18 gólmi najlepším strelcom Barcelony v aktuálnej sezóne La Ligy a celkovo štvrtý v rámci súťaže. Zároveň bol s ôsmimi asistenciami šiestym najlepším nahrávačom v La Lige.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: sport.es, TVP Sport

Diskusia

Podobné články