Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Laporta nahnevaný na Xaviho, zvažuje jeho odvolanie: FC Barcelonu by to však vyšlo poriadne draho

BARCELONA - Joan Laporta zvažuje odvolanie Xaviho, nahnevali ho vyjadrenia trénera. Jeho odchod by však Barcelonu vyšiel poriadne draho!
Hráči Barcelony oslavujú gól.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Zostane alebo odíde?

Tak to je otázka, ktorá je aktuálna aj v týchto dňoch. Reč je o trénerovi Barcelony Xavim Hernandezovi. Ten pred niekoľkými mesiacmi vyhlásil, že po tejto sezóne na Nou Campe skončí.

Barcelone sa odvtedy ale začalo skvele dariť, zlepšil sa herný prejav a tiež výsledky. Xavi si napokon svoje rozhodnutie rozmyslel a rozhodol sa zostať aj v budúcej sezóne a naplnil by tak svoj kontrakt.

V španielskych médiách sa však objavujú správy o tom, že vedenie klubu zvažuje aj možné odvolanie Xaviho. To by však klub vyšlo príliš draho. Ak by Xaviho Barcelona prepustila, musela by jemu aj celému realizačnému tímu vyplatiť 20 miliónov eur, informuje Mundo Deportivo.

Prečítajte si aj

Tréner José Mourinho.Mourinho mieri mimo TOP 5 európskych líg: Hviezdny kouč je blízko k dohode

Dôvodom toho, že Barcelona zvažuje odvolanie Xaviho, je podľa španielskych médií hnev prezidenta klubu Joana Laportu. Ten sa pôvodne Xaviho zastával a apeloval na jeho zotrvanie vo funkcii. Nahnevať ho ale mali vyjadrenia trénera o potrebe zlepšiť zloženie tímu Blaugranas a ťažkostiach pri posilňovaní kádra kvôli zlej ekonomickej situácii.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Mundo Deportivo

Diskusia

Podobné články