Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Juraj Kucka otvorene o problémovom Gersonovi Rodriguesovi: Rozbíjal to a nechcel sa zmeniť! Stratený prípad

BRATISLAVA - Juraj Kucka otvorene o problémovom Gersonovi Rodriguesovi. Stratený prípad! Od prvého dňa robil samé problémy.
Gerson Rodrigues kope pokutový kop.
Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Luxemburský reprezentačný útočník Gerson Rodrigues je sprevádzaný povesťou problémového hráča. Za sebou má už niekoľko škandálov a incidentov, nevyhol sa im ani po príchode do Slovana Bratislava. Jeho angažovanie bol krok vedľa.

Hovoril o tom aj stredopoliar a jeden z lídrov belasých Juraj Kucka v Podcaste My sme Slovan Bratislava. "Gerson je stratený prípad. Skúšali sme ho starší hráči dať dokopy, ale nedalo sa to. Mali sme pocit, akoby každý deň potreboval nejaký problém, pohádať sa alebo niečo vyprovokovať," hovoril slovenský reprezentant.

Prečítajte si aj

Oslavy hráčov ŠK Slovan Bratislava po získaní majstrovskej trofeje.Strelec, Kucka, Bajrič, Tolič a ďalší: Slovan rozhodol o budúcnosti svojich hviezd

"Keď človek príde prvý deň na štadión a hneď niekam pošle doktora, ktorý chce, aby išiel na vyšetrenie srdca a on nechce ísť, tak v tom nič dobré nebude. Stupňovalo sa to. Nedodržiaval pravidlá. Neviem, či prišiel raz na čas na tréning. S kapitánom Vladom Weissom sme sa s ním rozprávali. Po nejakej debate sme sa celá kabína zhodli, že bude lepšie, keď nebude v kolektíve. Rozbíjal to a nechcel sa zmeniť," prezradil Juraj Kucka.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Podcast My sme Slovan Bratislava

Diskusia

Podobné články