Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Návrat Hansiho Flicka do Bayernu? Klubu dal dve jasné podmienky

MNÍCHOV - Vráti sa Flick na lavičku Bayernu? Klubu dal dve podmienky.
Hansi Flick na lavičke Nemecka.
Zdroj: TASR/AP - Luca Bruno
Zdieľajte:

Bayern hľadá nástupcu Thomasa Tuchela a v piatok 10. mája rokoval s Hansim Flickom, ktorý už v minulosti Bavorov viedol. Informuje o tom Abendzeitung. Flick dal však vedeniu bavorského giganta jasne najavo, že sa vráti len po splnení určitých podmienok.

Po prvé, nechce byť len krátkodobým riešením na jednu či dve sezóny. Mníchovský klub Flickovi ponúkol zmluvu do leta 2026. Bayern totiž nechce dávať trénerom dlhšie zmluvy, naposledy sa popálil s päťročným kontraktom pre Juliana Nagelsmanna.

Druhou podmienkou Flicka je, aby sa jeho asistentmi stali Miroslav Klose a Toni Tapalovič. Flick je bez práce od minuloročného septembra, keď skončil na lavičke nemeckej reprezentácie. Nahradil ho práve spomínaný Julian Nagelsmann.

Prečítajte si aj

Hráči Bayernu po prehre s Realom.VIDEO Bayern zarezal rozhodca! Je to hanba, ospravedlnil sa mi za chybu, priznal autor neuznaného gólu zo 103. minúty

Thomas Tuchel po sezóne na lavičke Bavorov skončí. Bayern chcel angažovať Xabiho Alonsa, Juliana Nagelsmanna a Ralpha Rangnicka, no všetci traja ponuku napokon odmietli a rozhodli sa zotrvať v súčasných pozíciách. Alonso vedie Leverkusen, Nagelsmann nemeckú reprezentáciu a Rangnick rakúsku.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Abendzeitung

Diskusia

Podobné články