Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kmotrík ml. priznal, že vie o zahraničnej ponuke trénera Weissa st.: Príde Slovan o trénera?

BRATISLAVA - Vieme o ponuke Weissa zo zahraničia, priznáva Kmotrík ml. Príde Slovan o trénera?
Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss.
Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Tréner Vladimír Weiss st. má na stole serióznu ponuku stať sa koučom reprezentácie Azerbajdžanu, píšu o tom miestne médiá. Dokonca mal tréner Slovana Bratislava v týchto dňoch letieť do Baku, kde mal celú vec riešiť s vedením azerbajdžanskej futbalovej federácie.

Kmotrík ml. priznal, že tréner Weiss dostal ponuku zo zahraničia

To poprel generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík ml., ale v oficiálnom stanovisku zároveň potvrdil, že eviduje ponuku trénera Weissa zo zahraničia. Napriek tomu sa snaží fanúšikov belasých uistiť, že skúsený kouč zostane na Tehelnom poli.

"Viem o medializovanom záujme, Vladimír Weiss st. ma informoval o ponuke, ktorú obdržal. Spoločne sme sa o tejto téme rozprávali a jedným dychom môžem zdôrazniť, že z nášho rozhovoru vyplynulo, že tréner chce zostať a pokračovať v Slovane," cituje Kmotríka ml. oficiálny klubový web skslovan.com.

Prečítajte si aj

Tréner Slovana Vladimír Weiss.Veľká rana pre Slovan? Tréner Weiss na lane reprezentácie, dohoda už je údajne hotová

"Ako som sa však už niekoľkokrát vyjadril, pre rast klubu sú nevyhnutné určité zmeny, v čom sa s trénerom Weissom zhodujeme. Obaja chceme napĺňať potenciál, ktorý v Slovane vidíme. Na najvyššej úrovni klubu prebiehajú debaty o ďalšom fungovaní Slovana, a verím, že sa všetky veci v krátkom čase vyriešia, aby Slovan mohol ďalej napredovať. Verím, že spomínané diskusie prinesú pozitívny výsledok. Za mňa môžem povedať, že tréner Weiss má moju plnú dôveru. Verím, že spoločne postavíme do novej sezóny silné a kvalitné mužstvo, a budeme opäť úspešní."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: skslovan.com

Diskusia

Podobné články