window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Prestupová mega bomba? Haalandov otec skúma možnosti transferu k dvom európskym gigantom

MANCHESTER - Schyľuje sa k prestupovej mega bombe? Otec Erlinga Haalanda skúma možnosti transferu k dvom gigantom.
Nórsky útočník Erling Haaland v drese City.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Nórsky útočník Erling Haaland patrí k najlepším hráčom sveta. Dokazuje to naplno v drese Manchesteru City, s ktorým v minulej sezóne vyhral treble. Ligu, pohár aj Ligu majstrov. Pomaly sa obzerá po nových výzvach.

Jeho otec a bývalý futbalista Alf-Inge Haaland skúma možnosti potenciálneho budúceho prestupu k Realu Madrid či FC Barcelona, informuje o tom sport.es.

Prečítajte si aj

Nórsky útočník Erling Haaland v drese City.Chystá sa prestupová megabomba? Po Mbappém by sa mohol sťahovať aj Haaland

Otec Haalanda nadviazal v posledných mesiacoch dôvernejší vzťah s predstaviteľmi Realu Madrid. Klub ho informoval o tom, že v lete príde francúzsky útočník Kylian Mbappe. Otec Haalanda zostáva v kontakte aj s predstaviteľmi Barcelony.

Erling Haaland má na Etihad Stadium platnú zmluvu do leta 2027, teda na ďalšie tri sezóny. Nie je však tajomstvom, že jeho túžbou je pokračovať v kariére v Španielsku. Stretne sa v jednom tíme s Kylianom Mbappem? Alebo bude "kopať" za jeho úhlavného rivala?

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.es

Diskusia

Podobné články