Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Chystá sa prestupová megabomba? Po Mbappém by sa mohol sťahovať aj Haaland

BARCELONA - Chystá sa ďalšia prestupová bomba? Po Mbappém by mohol meniť dres aj Erling Haaland z Manchestru City.
Nórsky útočník Erling Haaland v drese City.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Prestup Kyliana Mbappeho do Realu Madrid je podľa mnohých zdrojov už v podstate hotovou vecou. Ale najnovšie správy naznačujú, že by sme mohli byť svedkami aj ďalšej prestupovej bomby.

Zástupcovia katalánskeho tímu FC Barcelona sa stretli so zástupcami Erlinga Haalanda z Manchesteru City. Informuje o tom novinár Gerard Romero na sociálnej sieti Twitch.

Podľa tohto zdroja mal športový riaditeľ Barcelony Deco diskutovať s agentmi Haalanda o potenciálnom prestupe hráča na Nou Camp. Dohodli si tiež dátum stretnutia s Haalandovou rodinou a sprievodom, aby sa posúdila možnosť tohto transferu.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo počas prípravného zápasu Paríž St. Germain - Al-Nassr v Osake.Obscénne gesto po skandovaní Messi, Messi: Cristiano Ronaldo spoznal svoj trest!

Je potrebné poznamenať, že prestup Haalanda do Barcelony by bol vzhľadom na ekonomickú situáciu klubu komplikovaný, ale dohoda je uskutočniteľná.

Haaland má zmluvu so City platnú do leta 2027. V minulej sezóne pomohol Man City získať treble. V aktuálnej sezóne anglickej Premier League je so 17 zásahmi najlepším strelcom súťaže.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Gerard Romero/Twitch

Diskusia

Podobné články