Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Posilní Barcelonu majster sveta z Kataru 2022?

BARCELONA - Majster sveta z Kataru 2022 možnou posilou FC Barcelona.
Argentínčan Enzo Fernandez vľavo.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Agent argentínskeho stredopoliara Enza Fernandeza z Chelsea Londýn bol v kontakte so zástupcami FC Barcelona, aby prediskutoval potenciálny prestup svojho klienta na Nou Camp. Informuje o tom portál sport.es.

Podľa tohto zdroja majster sveta z Kataru 2022, kde získal aj ocenenie pre najlepšieho mladého hráča turnaja, vyjadril túžbu obliekať dres Kataláncov už pred prestupom do Chelsea v zime 2023, keď bol ešte hráčom Benficy Lisabon.

Prečítajte si aj

Argentínsky futbalista Lionel Messi z amerického klubu Inter Miami počas tlačovej konferencie v Tokiu.Messiho nenávidia! Pre jeho škandál v Hongkongu museli zrušiť prípravný zápas Argentíny a Nigérie

Faktom však je, že FC Barcelona si vzhľadom na svoju súčasnú ekonomickú situáciu nemôže dovoliť nákup Fernandeza, ktorého trhová hodnota je odhadovaná na 80 miliónov eur a platnú zmluvu na londýnskom Stamford Bridge má do leta 2031. V hre je však možnosť hosťovania Fernandeza v Barcelone, ktoré by mohlo byť reálne v lete.

Enzo Fernandez v drese The Blues v tejto sezóne odohral vo všetkých súťažiach spolu 29 zápasov, strelil v nich šesť gólov a pridal jednu asistenciu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.es

Diskusia

Podobné články