Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Messiho nenávidia! Pre jeho škandál v Hongkongu museli zrušiť prípravný zápas Argentíny a Nigérie

PEKING - Messiho škandál v Hongkongu má dohru! Zrušený priateľský zápas Argentíny s Nigériou v Číne.
Argentínsky futbalista Lionel Messi z amerického klubu Inter Miami počas tlačovej konferencie v Tokiu.
Zdroj: TASR/AP - Shuji Kajiyama
Zdieľajte:

Organizátori oznámili zrušenie prípravného zápasu Argentíny a Nigérie, ktorý sa mal odohrať v druhej polovici marca v Číne. Dôvodom je škandál kapitána Argentíny Lionela Messiho, ktorý sa nedávno odohral v Hongkongu.

„Zo známych príčin dospeli kompetentní k záveru, že nie sú podmienky na uskutočnenie zápasu s účasťou argentínskeho tímu. Bolo prijaté rozhodnutie zrušiť toto podujatie,“ uvádza sa v oficiálnom vyhlásení organizátorov.

Výrazom "známe dôvody" mali organizátori na mysli nedávnu kontroverziu, keď Lionel Messi pre údajné zranenie nenastúpil na prípravný zápas v drese Interu Miami v Hongkongu a fanúšikov poriadne rozzúril. Pritom krátko na to hral v Japonsku, čo vyvolalo ešte väčšie rozhorčenie.

Prečítajte si aj

V Nemecku sa rozhodcom stal jeden z divákov (Ilustračné foto).V Anglicku sa bude písať história: Vo futbale sa chystá zavedenie revolučnej zmeny!

Úradujúci majstri sveta majú na marec naplánované v Číne aj prípravné stretnutie proti Pobrežiu Slonoviny. O tomto zápase zatiaľ nie sú žiadne informácie.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články