Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Mohamed Salah: Tri hviezdy s ktorými by som si chcel zahrať

LIVERPOOL - Salah prezradil, s ktorými troma hviezdami by si najradšej zahral v jednom tíme.
Mohamed Salah (FC Liverpool).
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Egyptský útočník v službách FC Liverpoolu Mohamed Salah v rozhovore pre YouTube kanál Sky Sports prezradil, s ktorými troma hráčmi by si rád zahral v jednom tíme.

"Určite s Messim alebo Ronaldom. A ak by som si mal vybrať niekoho z Premier League, tak si vyberiem De Bruynea. Má dobrý prehľad na ihrisku a bol by som si istý, že ma nájde a prihrá mi kdekoľvek a kedykoľvek," vymenoval trojicu vysnívaných spoluhráčov Salah.

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

"Vo všeobecnosti by som povedal Messi, Ronaldo a Kevin. Je to skvelý hráč, celý tím Manchester City je skvelý. Ale snažím sa hrať svoju hru a nerozmýšľať nad nikým iným, len nad sebou," dodal egyptský útočník.

Prečítajte si aj

Spoluautor knihy a bývalý slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica počas krstu.Nikdy nemal byť futbalistom, nemal čo do úst a z večera do rána sa musel vysťahovať: Na konci kariéry som sa bál o život

Salah si mohol zahrať v rovnakom tíme ako De Bruyne. Ich cesty sa takmer stretli v londýnskej Chelsea v roku 2014. Belgičan však Stamford Bridge opustil päť dní pred príchodom Salaha z Bazileja.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: YouTube Sky Sports

Diskusia

Podobné články