Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

DAC má hviezdnu náhradu za Guľu: Prichádza eso, ktoré koučovalo aj v anglickej Premier League

DUNAJSKÁ STREDA - DAC Dunajská Streda má hviezdnu náhradu za odvolaného Guľu. Prichádza eso, ktoré koučovalo aj v anglickej Premier League!
Adrián Guľa skončil na lavičke DAC.
Zdroj: TASR - Pavel Neubauer
Zdieľajte:

Španiel Xisco Muňoz sa stal novým hlavným trénerom tímu DAC Dunajská Streda. Na lavičke klubu zo Žitného ostrova nahradil odvolaného Adriána Guľu.

Muňoz podpísal s vedením DAC kontrakt do konca prebiehajúcej sezóny s opciou na ďalší rok. Španiel si vyskúšal aj pôsobenie v anglickej Premier League, kde viedol Watford (neskôr aj v druhej najvyššej Championship).

Do jeho trénerského životopisu patrí aj gruzínske Dinamo Tbilisi, španielska Huesca (ktorú viedol v druhej najvyššej súťaži) či cyperský Anorthosis. Naposledy viedol v druhej anglickej lige Sheffield Wednesday, skončil v októbri.

Kniha Kylian Mbappé vydavatelstvo Motýľ.

V pozícii asistenta - videoanalytika bude pracovať Roberto Cuesta Roman a novým kondičným trénerom sa stane Miquel Gomila Andreu.

Prečítajte si aj

Raheem Sterling so spoluhráčmi oslavuje gól Chelsea.Mám tam poslať svojich ľudí? Bývalá hviezda Chelsea spomína, ako mu Abramovič pomohol po únose otca v Rusku
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook DAC Dunajská Streda

Diskusia

Podobné články